Produkcja grzejników

Proces produkcyjny

Produkcja grzejników odbywa się w 100% w Polsce przy wykorzystaniu krajowych materiałów – miedź oraz inne surowce wykorzystywane podczas produkcji zakupujemy u Polskich dostawców, gwarantujących produkty o najwyższej jakości.

Produkcja grzejników – 100% w Polsce!

Większość procesu produkcyjnego odbywa się w naszym zakładzie w Kobiórze (k. Tychów), gdzie grzejniki są projektowane oraz produkowane: elementy składowe grzejnika są mechanicznie docinane, szlifowane oraz polerowane, po czym przeprowadzany jest montaż wg określonego projektu. Złożone grzejniki są następnie spawane lutem twardym (srebro LSR45) i wytrawiane, a następnie wykonywana jest mechaniczno-ręczna obróbka końcowa. Po wykonaniu montażu przeprowadzana jest próba szczelności grzejników przeprowadzana pod ciśnieniem 11 atmosfer. Przygotowane w ten sposób grzejniki trafiają do galwanizerii lub lakierni w celu położenia odpowiedniej powłoki galwanicznej lub lakierniczej. Następnie grzejnik poddawany jest ostatniej, przedsprzedażowej inspekcji wizualnej.

Jesteśmy w stanie opracować i wyprodukować grzejniki na zamówienie o wymiarach do 700×1600 mm (wielkość grzejnika ograniczona jest możliwościami galwanizerni). W przypadku chęci zamówienia grzejników o wielkościach przekraczających standardowe wymiary prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnej wyceny zamówienia.

Grzejniki według własnego projektu

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania przez naszą firmę grzejników o wzorach spoza naszej standardowej oferty. Jesteśmy w stanie wykonać grzejnik na podstawie dostarczonego projektu technicznego, bądź też opracować indywidualny projekt grzejnika na specjalne zamówienie. W przypadku tego typu zamówień wszystkie szczegóły dotyczące realizacji ustalane są indywidualnie.

Nasze realizacje

Grzejniki naszej produkcji można spotkać zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych jak i w firmach na terenie całego kraju. Realizowaliśmy również zlecenia dla Klientów zagranicznych – nasze grzejniki znalazły odbiorców nawet w Arabii Saudyjskiej. W trakcie kilkunastu lat działalności wyprodukowaliśmy kilka tysięcy grzejników różnego typu.