Informacje

Historia produkcji grzejników przez FUPH Mirosław Jędrzejewski sięga roku 1998. Rozpoczęcie działalności na tym obszarze było spowodowane chęcią wprowadzenia na polski rynek nieobecnych w ówczesnym czasie grzejników chromowanych. W poprzednich latach założyciel firmy zajmował się produkcją małych artykułów instalacyjnych oraz obróbką galwaniczną.

W pierwszych latach działalności firma F.U.P.H. Mirosław Jędrzejewski koncentrowała się na produkcji grzejników chromowanych, jednakże z biegiem czasu produkcję rozszerzono o grzejniki satynowane, grafitowane, miedziowane i mosiądzowane. W 2007 roku linię produktów uzupełniły grzejniki w wykończeniu “stara miedź” i “stary brąz”.

W chwili obecnej firma produkuje szeroki asortyment grzejników łazienkowych w różnych wykończeniach oraz wybrane produkty z zakresu armatury łazienkowej, takie jak kolanka, zawory czy baterie łazienkowe.

W 2014 roku kolekcję firmy uzupełniły grzejniki o nowoczesnym wzornictwie, cechujące się wykorzystaniem kwadratowych profili rur oraz unikalnymi, autorskimi wzorami.